با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان،

تاسیسات پالایشگاهی جلوگیری از آلایندگی محیط به بهره‌برداری رسید

طی مراسمی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان تاسیسات پالایشگاهی جلوگیری از آلایندگی محیط جهت انتقال به جزیره خارک و استفاده در پالایشگاه آن ساخته شده توسط شرکت رآکتورساز اهواز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان روز سه‎شنبه طی مراسمی با حضور علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان تاسیسات پالایشگاهی جلوگیری از آلایندگی محیط جهت انتقال به جزیره خارک و استفاده در پالایشگاه آن ساخته شده توسط شرکت رآکتورساز اهواز به بهره‌برداری رسید.

استاندار خوزستان در این مراسم با بیان اینکه از همه کسانی که برای این کار بزرگ تلاش کردند و رکوردی در این زمینه به ثبت رساندند تقدیر و تشکر میکنم گفت: صنعت پیشران اقتصاد کشور است و اگر بتوانیم در صنایع پایین‌دستی در کنار صنایع بزرگ قدم موثری برداریم به بسیاری از مشکلات کشور فائق خواهیم آمد در غیر این صورت دچار کمبود تولید و مشکل در تامین نیازهای خود خواهیم شد.

وی افزود: یکی از مهمترین دلایل به نتیجه نرسیدن کارشکنی‌های دشمنان در اعمال تحریم‌ها همت بلند جوانان و متخصصان کشور در عرصه صنعت است که مایه افتخار ماست و این اقدام خوب که امروز انجام شد نیز یک نمونه از آن است و امیدواریم پالایشگاه خارک از نتایج آن بهره‌مند شود.

حسینی محراب خطاب به پرسنل شرکت رآکتورساز اهواز گفت: برای تخصیص زمین و اخذ تسهیلات ساخت مسکن جهت پرسنل شرکت شما پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت. تاکنون ۱۲ هزار واحد در قالب طرح صنعت شهر در نظر گرفته شده است که روند ساخت آنها امسال به مرور شروع خواهد شد.

217