معاون عمرانی استاندار خوزستان تاکید کرد:

تدابیر لازم برای پیشگیری از خسارت های بارندگی /آماده باش دستگاه ها جهت جلوگیری از انسداد معابر

هفتمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان روز یکشنبه به ریاست محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

خانچی در این جلسه با اشاره به نزول رحمت الهی در روزهای آتی افزود: با توجه به پیش بینی هوا شناسایی امسال بحمدالله سال پر بارشی خواهد بود و می طلبد که با برنامه ریزی و آمادگی بیش از بیش تمام تلاش خود را برای تسریع در بازگشایی معابر و همچنین جلوگیری از ایجاد گره های ترافیکی در سطح شهرهای استان بکارگیریم.

وی افزود: شهرداری ها و پلیس راه و راهور و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، در مسیرهای درون و برون شهری و همچنین شرکت ها و صنایع استان با برنامه ریزی و بکارگیری و بسیج تمام امکانات و نیروهای انسانی آمادگی لازم را برای رفع انسدادها در معابر شهری و برون شهری داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به تعیین تکلیف برخی از جاده های بدون متولی توسط فرمانداری ها تاکید کرد.

خانچی در ادامه به مقوله فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه ترافیک اشاره کرد و افزود: دستگاه های فرهنگی و شورای اطلاع رسانی در خصوص فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و آموزش فرهنگ شهروندی به طور جدی وارد عمل بشوند. متاسفانه بعضی از دستگاه ها در این خصوص کوتاهی کرده و می طلبد در این خصوص اقدامات جدی تری انجام پذیرد.

 

616