با حضور معاون استاندار؛

۹ طرح عمران شهری در ملاثانی به بهره‌برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ ۹ طرح عمران شهری در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی روز سه‌شنبه در آیینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان و مسئولان شهری، انتظامی و قضایی این منطقه به بهره‌برداری رسید.

توسعه شهر هوشمند در راستای استقرار دولت الکترونیک، بهبود ناوگان درون شهری، توسعه معابر عمومی و زیر سازی خیابان‌ها، ترمیم و بهسازی روشنایی بوستان ها و فضای سبز، ساماندهی ورودی شهر ملاثانی از سمت شوشتر، احداث کانال برای جمع آوری آب‌های سطحی کوی قدس و مجموعه ورزشی شهدای دانش‌آموزان ملاثانی از جمله طرح‌ها محسوب می‌شود.
۱۴۳میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال از محل عوارض آلایندگی برای اجرای آنها هزینه شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان در این آیین با اشاره به ظرفیت های مهم خدادادی شهرستان باوی بیان کرد: در مدت محدود خدمتگزاری مسئولان، باید از همه فرصت‌ها برای خدمت به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان باوی استفاده کرد.
محمد خانچی با ابراز خرسندی از روند ساخت و ساز و بهبود زیرساخت‌های عمرانی شهرستان باوی در دولت مردمی سیزدهم افزود: موتور کارگاه سازندگی در این شهرستان گرم و روشن است و مردم شیرینی این خدمت را حس می‌کنند.

وی بر بهره گیری درست از اعتبارات حق آلایندگی برای ارتقای زیرساخت‌های شهرستان باوی تاکید کرد و گفت: مسئولان اجرایی منطقه نباید از مسیر خدمت رسانی دور شوند بلکه از همه توان خود برای خدمت رسانی به مردم استفاده کرده و به هیچ عنوان وارد حاشیه‌ها نشوند.
خانچی بر اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در مناطق کم برخوردار باوی تاکید کرد و ادامه داد: عوارض آلایندگی حق شهرداری و مردم است هر چند مربوط به سال های گذشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از روند اجرای طرح های عمرانی شهرستان باوی در ۲ سال فعالیت دولت سیزدهم ابراز رضایت کرد و گفت: تعامل، وحدت و همدلی شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرداری ملاثانی در کنار همراهی امامت جمعه سبب سرعت گرفتن روند اجرا شده است.
همچنین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان عملیات اجرایی مجموعه فرهنگی، رفاهی و تفریحی شهر ملاثانی در مساحت چهار هکتار شروع شد.

1503