جلسه توجیهی-آموزشی بازرسان فرمانداری های تابعه در استانداری خوزستان برگزار شد

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان از تشکیل جلسه توجیهی-آموزشی بازرسان فرمانداری های تابعه در خصوص مأموریت نیمه دوم سال ١۴٠٢ خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، یوسف محمودی، مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان از تشکیل جلسه توجیهیآموزشی بازرسان فرمانداری های تابعه در خصوص مأموریت نیمه دوم سال ١۴٠٢ خبرداد و اظهارداشت: در بخش آموزشی این دوره تلاش شد تا ضمن بهره گیری از ظرفیت اساتید مجرب افزون بر ارتقاء سطح عملکرد و توانمندی بازرسان، به روز رسانی اطلاعات جهت اشراف هر چه بیشتر بر قوانین، مقررات و تقویت جایگاه بازرسان صورت گیرد.   

محمودی با اشاره به بخش توجیهی این دوره عنوان داشت: در بخش توجیهی برنامه ریزی، تبادل نظر و همفکری لازم با بازرسان حاضر جهت انجام مأموریت ها در نیمه دوم سال صورت گرفت.

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان تاکید کرد: لزوم انجام بازرسی های فعالانه و دارای زمانبندی از ادارات و دستگاه های مستقر در شهرستان و حضور در کمیسیون معاملات فرمانداری و شهرداری ها به عنوان عضو ناظر از جمله ماموریت های تعیین شده برای بازرسان شهرستان هاست.

وی بر شناسایی و احصا کانون های نارضایتی مردم در شهرستان ها تاکید کرد و افزود: پیگیری مشکلات مردمی، نظارت بر انجام ملاقات های عمومی مدیران، لزوم تکریم ارباب رجوع، به روز رسانی و پاسخگویی سریع به موضوعات ارسالی در کارتابل سامد و سامانه رسیدگی به شکایات وزارت کشور بخش دیگری از مواردی است که بازرسان باید در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان در پایان از برگزاری مستمر دوره آموزشی ویژه بازرسان فرمانداری های تابعه خبر داد.

930