در آغاز هفته دفاع مقدس:

دیدار استاندار خوزستان با خانواده شهیدان محمدرضا و محمود رضا حقیقی

استاندار خوزستان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان محمد رضا و محمودرضا حقیقی دیدار و گفت‌ و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با خانواده شهیدان محمد رضا و محمود رضا حقیقی دیدار و گفت‌ و گو کرد.

استاندار خوزستان در این دیدار، عزت و سربلندی ایران اسلامی را مرهون خون های بر زمین ریخته شده شهدای پرافتخار کشور خواند و ادامه راه آنان را از ضروریات دانست.

حسینی محراب بر نشر ارزش‌های معنوی شهدا جهت مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان این مرز و بوم تاکید کرد و گفت: شهدا دین خودرا نسبت به ما ادا کردند و بر مسوولان واجب است تا برای تجدید روحیه و بهره گیری از معنویات شهدا خدمت خانواده های آنان برسند.

گفتنی است؛ شهید گرانقدر محمدرضا حقیقی شهید سرافراز از کربلای ایران خوزستان قهرمان بود که در چهاردهم آذر ماه سال۱۳۴۴ شمسی به دنیا آمد.

این شهید گرانقدر به عنوان بسیجی در جبهه ‌های حق علیه باطل حضور یافت که در بیست و دوم  بهمن ماه سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر۸ و در منطقه فاو آسمانی شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

هنگام خاکسپاری شهید محمد رضا حقیقی این شهید گرانقدر لبخندی زد و این لبخند ماندگار شد.

همچنین برادر این شهید گرانقدر محمود رضا حقیقی نیز در چهارم دی ماه ۱۳۶۵ در جزیره سهیل و در عملیات کربلای چهار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

327