بازدید استاندار خوزستان از دکل ۲۷ فتح شرکت ملی حفاری ایران

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان روز پنجشنبه از دکل ۲۷ فتح شرکت ملی حفاری ایران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید گفت: خوشبختانه توانایی فرزندان ایرانی زبانزد خاص و عام است که مصادیق آن را در حوزه های مختلف از جمله نفت، حفاری، صنایع موشکی، هوافضا، نانو، دانش بنیان ها و … شاهد هستیم.

وی افزود: امروز توفیق داشتیم در کنار دست اندرکاران شرکت ملی حفاری ایران باشیم که همواره در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی باعث افتخار بودند؛ زمانی که آمریکایی‌ها ایران را ترک کردند و تصور میکردند فرزندان ایران در صنعت نفت و حفاری نمی توانند کاری از پیش ببرند با دست خالی همه تکنولوژی‌های جدید را بدست آوردند و امروز تعداد ۷۰ دکل شرکت ملی حفاری ایران در حال کارکرد است.

حسینی‌محراب ادامه داد: اقداماتی که در حال حاضر برای هم چاه‌های توسعه‌ای و هم چاه‌های اکتشافی و نیز سایر تمهیداتی که برای افزایش تولید و صیانت از این ثروت ملی در حال انجام است با تلاش مسئولان و پرسنل شرکت ملی حفاری ایران است و ما از همه دست اندرکاران این شرکت صمیمانه سپاسگزاریم و انشاالله این مسیر خوب را به نحو احسن و بدون توجه به حواشی ادامه دهند

استاندار خوزستان بیان کرد: در مورد خصوصی سازی این موضوع چندین نوبت مطرح شده و همه مسئولان نظام از این شرکت حمایت میکنند که بتوانند به نحو احسن و با فراغ بال کار خود را دنبال نمایند. به هر جهت کشور نیاز به حفاری دارد و باید توسط جوانان و پیشکسوتان این صنعت اداره شود. ما نیز به عنوان دستگاه حاکمیتی حامی و پشتیبان این شرکت هستیم.

376