نمایشگاه هفته دولت در اهواز افتتاح شد

به منظور اطلاع‌رسانی خدمات و دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در استان نمایشگاه هفته دولت در اهواز در محل نمایشگاه های دائمی اهواز افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نمایشگاه هفته دولت شامگاه سه‌شنبه با حضور محمد راضی جلالی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان، امیر طرفیانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان و جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه بین المللی دائمی اهواز افتتاح شد.

این نمایشگاه توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان و با مشارکت تعدادی از سازمان‌ها و شرکت‌های استان با هدف آشنایی مردم با خدمات دستگاه‌های اجرایی استان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت.

“محمد راضی جلالی” معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان، در حاشیه مراسم افتتاح این نمایشگاه بیان کرد: تلاش شده تا در این‌ نمایشگاه دستاوردهای دولت از سوی دستگاه‌های اجرایی استان جهت آگاهی بخشی مردم به نمایش گذاشته شود.

راضی جلالی گفت: در کنار این‌ نمایشگاه سالنی برای عرضه محصولات کالای اساسی مانند مرغ،روغن و برنج و… با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف جهت رفاه حال مردم در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: امید است با تلاش همه دستگاه‌ها و مدیران استان با وجود تمام تنگناها شاهد رشد و توسعه اقتصادی خوزستان باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان اظهار کرد: با توجه به همزمان شدن هفته دولت با مراسم بزرگ اربعین‌ حسینی، برخی دستگاه‌ها به دلیل خدمات رسانی در مرزهای استان امکان حضور در نمایشگاه دولت را نداشتند.

نمایشگاه هفته دولت در استان خوزستان از هفتم تا نهم شهریورماه در ۲ سالن از ساعت ۱۸ تا ۲۲ دایر است.

همچنین برپایی میزهای خدمت به منظور انجام ملاقات های مردمی مسئولان استانی با مردم از بخش های دیگر این نمایشگاه می باشد

همزمان با برگزاری این نمایشگاه، چندین تفاهمنامه همکاری بین دستگاه های اجرایی با هدف توسعه خدمات دولت در استان منعقد خواهد شد.

قرار است در کنار این نمایشگاه علاوه بر ارائه دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی و برگزاری برنامه‌های متنوع برنج و مرغ با تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصد و نوشت افزار عرضه شود.

3788