٢ هزار و صد طرح در هفته دولت افتتاح و بهره‌برداری می شوند

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان اینکه بیش از ۲ هزار طرح نیز آماده بهره برداری و بیش از صد طرح نیز آماده کلنگ زنی هستند، گفت: عمده این طرح ‌ها در روستا‌ها و شهر‌های کوچک قرار دارند که با هماهنگی ‌های انجام شده، با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، عبدالله افرازه شهاوند، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت و گویی تلویزیونی در تشریح برنامه ‌های هفته دولت در استان اظهار داشت: مهم ‌ترین این برنامه ها، افتتاح بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ طرح در نقاط مختلف خوزستان است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار طرح نیز آماده بهره برداری و بیش از صد طرح نیز آماده کلنگ زنی هستند، افزود: عمده این طرح ‌ها در روستا‌ها و شهر‌های کوچک قرار دارند که با هماهنگی ‌های انجام شده، با حضور مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری خواهند رسید.

افرازه شهاوند ادامه داد: چند طرح مهم نیز در استان وجود دارد که امیدواریم در روز‌های آینده با حضور مسئولان کشوری به بهره برداری برسند.

وی برگزاری نمایشگاه را یکی دیگر از مهمترین برنامه های مدنظر در هفته دولت دانست و گفت: این نمایشگاه از ٧ لغایت ٩ شهریور برپا خواهد شد.

184