مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان: اطلاع‌رسانی هنرمندانه در تقویت جهاد تبیین اثرگذار است

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در استان خوزستان، تعامل موثر را از اولویت‌های نخست این اداره کل برشمرد گفت: همواره باید توجه داشت که اطلاع رسانی هنرمندانه در تقویت جهاد تبیین و همچنین مقابله با برنامه‌ریزی‌های دشمنان نظام و ملت، تاثیرگذار است.

امیر طرفیانی روز چهارشنبه با حضور در تحریریه خبرگزاری ایرنا خوزستان با اعضای تحریریه این خبرگزاری گفت‌وگو و دیدار کرد.

طرفیانی در این نشست صمیمانه ضمن شنیدن نظرات خبرنگاران ایرنا پیرامون مسایل حوزه اطلاع رسانی، انتخابات، رویدادهای مهم استان همچون اربعین حسینی، هفته دولت و … بر پیگیری و کاهش دغدغه‌های خبرنگاران در زمینه‌های مختلف به منظور تسهیل روند اطلاع‌رسانی در استان تاکید کرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان:اطلاع‌رسانی هنرمندانه در تقویت جهاد تبیین اثرگذار است

عضو شورای اطلاع رسانی استان خوزستان در بخشی از این نشست به ضرورت دسته بندی اقدامات هفته دولت در استان تاکید کرد ادامه داد: برابر با دستورالعمل ابلاغی می بایست نسبت به اقدامات شاخص، اطلاع رسانی خوبی انجام شود تا مردم بیش از پیش در جریان خدمات نظام و دولت قرار گیرند.

وی گفت: این اطلاع رسانی و تبلیغات باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که دربرگیری حداکثری در حوزه آگاهی بخشی و معرفی دستاوردها محقق گردد.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه دشمن در حال تلاش بر تشویش افکار عمومی مردم است ادامه داد: راهکار مقابله با برنامه ریزی دشمن توجه هرچه بیشتر به جهاد تبیین مطابق فرمایش مقام معظم رهبری است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان:اطلاع‌رسانی هنرمندانه در تقویت جهاد تبیین اثرگذار است

طرفیانی افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای تقویت ارتباط دوسویه مردم و دولت است تا خدمات و دستاوردهای ۲ سال اخیر دولت مردمی سیزدهم معرفی شود.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خوزستان، اطلاع رسانی خدمات و دستاوردها به کار تیمی و همکاری های بین بخشی دستگاه های اجرایی نیاز دارد تصریح کرد: در این زمینه برنامه ریزی های لازم انجام شده که جزییات آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به نقش‌آفرینی خبرنگاران استان در حوادث و بحران‌های مختلف توضیح داد: استان خوزستان از ظرفیت رسانه‌ای بسیار خوبی برخوردار است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان در پایان رسانه‌ها را عاملی مهم در در تحقق و پیشبرد اهداف جامعه عنوان کرد و از همراهی خبرنگاران تقدیر و تشکر کرد.

623