مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان:

برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت ملاک ارزیابی عملکرد مدیران روابط عمومی است

مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان یکی از شاخصه‌ های ارزیابی روابط عمومی‌ ها را برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در دستگاه اجرایی محل خدمت خود دانست و بر اجرای این اردوها تاکید کرد و اظهار کرد: برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت حلقه مفقوده ‌ای در فضای امروز کشور است که می تواند به رشد علمی دانش آموزان کمک کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان امروز دوشنبه ۲۶ تیرماه به ریاست مهدی طرفی، مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان برگزار شد.

در این جلسه پیرامون هماهنگی و تبلیغات برگزاری برنامه‌ های ایام محرم و تعیین شعار واحد جهت برنامه‌ های اربعین حسینی بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است در این جلسه روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر به عنوان میزبان گزارشی از فعالیت ‌های انجام شده در این واحد را ارائه کرد.

در حاشیه برگزاری این جلسه کتاب «روابط‌ عمومی ای‌ اس‌ جی» به قلم ولید آلبوناصر و مهدی باقریان رونمایی شد.

همچنین در ادامه پیرامون اوقات فراغت دانش آموزان، برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، مسابقه کتابخوانی ایران مقتدر ویژه کارکنان دولت و خانواده های آن ها بحث و تبادل نظر شد.

طرفی یکی از شاخصه‌ های ارزیابی روابط عمومی‌ ها را برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در دستگاه اجرایی محل خدمت خود دانست و بر اجرای این اردوها تاکید کرد و اظهار کرد: برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت حلقه مفقوده ‌ای در فضای امروز کشور است که می تواند به رشد علمی دانش آموزان کمک کند.

250