نشست کمیسیون استان خوزستان حول محور فرمان مقام معظم رهبری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خوزستان به ریاست عبدالرضا حیاتی، معاون امنیتی، انتظامی و جانشین کمیسیون استان برگزار شد.

عبدالمجید بصیری، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خوزستان با اشاره به هفته بزرگداشت فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز که از روز شنبه ۱۰ تیرماه آغاز و تا روز جمعه ۱۶ تیرماه در سراسر کشور ادامه دارد؛ افزود: با اطاعت از فرمان مقام معظم رهبری بر همه ما واجب و حجت شرعی است.

وی با ارائه گزارشی از اقداماتی که جهت اجرا در هفته مذکور برنامه ریزی شده است، خواستار مشارکت حد اکثری اعضاء کمیسیون و فرمانداری‌های سراسر استان جهت تبیین فرمان مقام معظم رهبری و بیان خسارت‌های مادی و معنوی ناشی از قاچاق کالا و ارز شد.

همچنین معاون امنیتی، انتظامی و جانشین کمیسیون استان با تاکید بر اینکه همه ما سرباز ولایت هستیم و فرمان مقام معظم رهبری مهم‌ترین سند بالادستی برای همه سازمان‌ها جهت پیشگیری از قاچاق کالا ارز و مقابله با آن می‌باشد ابراز داشت: اقدامات بسیار خوبی توسط دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی شده که باید عملیاتی شود.

وی در پایان بر مقابله جدی با باندهای سازمان یافته، ملی و مهم تاکید و خواستار تشدید اقدامات مقابله‌ای با قاچاقچیان حرفه‌ای و کلان به ویژه در زمینه سوخت شد.

 

163