استاندار خوزستان در نشست شورای اداری شهرستان لالی:

دولت ١ میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است

استاندار خوزستان با تاکید بر اجرای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان گفت: دولت ١ میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، جلسه شورای اداری شهرستان لالی با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

وی در ابتدای این جلسه اظهار داشت: مصوبات خوبی در سفر رئیس‌ جمهور برای شهرستان های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا دیده شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مدیران کارآمدی نظام را با عملکرد خود به تصویر بکشند؛ بیان داشت: مسئولان از ایده‌ های جدید و خلاقیت ها بهره ببرند و تنها به دنبال بودجه برای انجام کار نباشند.

حسینی محراب تصریح کرد: کارگروه ‌ها برای رفع مشکلات شهرستان فعال شوند.

وی با تاکید بر اجرای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان افزود: یکی از مشکلات سد دز عدم وجود سدی دیگر به عنوان موج شکن برای این سد است تا به هنگام بارندگی شدید و باز شدن دریچه ها از بروز سیلاب جلوگیری کند در این راستا اجرای سد بختیاری در اولویت قرار دارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: دولت ١ میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است و ٣٠ هزار میلیارد تومان از سوی دولت به استان اختیار داده شده تا با فروش سهم نیشکر هزینه زمین کشاورزی را فراهم کند.

حسینی محراب در پایان با بیان اینکه نباید فاصله ای میان مردم و مدیران وجود داشته باشد؛ ابراز داشت: سه خط آب غدیر، فدک و کوثر باید اجرا شوند؛ زیرا آب شرب و کشاورزی ما در منطقه وابسته به اجرای این خطوط است.

413