استاندار خوزستان؛

طرح ضربتی جمع‌آوری متکدیان از سطح شهر اجرا شود/سفر برای مهمانان نوروزی با نهایت امنیت و سلامت همراه باشد/اعطای تسهیلات به موسسات فرهنگی باید در نهایت عدالت صورت پذیرد

استاندار خوزستان بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر اشاره داشت و گفت: طرح ضربتی میان شهرداری، نیروی انتطامی و بهزیستی جهت جمع آوری متکدیان انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، ششمین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی سلامت زنان و خانواده امروز دوشنبه ۲۸ اسفندماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست با تأکید بر ضرورت اعطای تسهیلات به مؤسسات فرهنگی اظهار داشت: اعطای تسهیلات به موسسات فرهنگی باید در نهایت عدالت صورت پذیرد.

حسینی محراب با اشاره به بروز مشکلات مختلف فرهنگی و اجتماعی ناشی از تکدی‌گری در سطح شهر بیان داشت: کمک به متکدیان باید ضد ارزش جلوه داده شود‌ و این کار هنر و مستندسازی است.

وی بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر اشاره داشت و گفت: طرح ضربتی میان شهرداری، نیروی انتطامی و بهزیستی جهت جمع آوری متکدیان انجام شود.

استاندار خوزستان در پایان بر آغاز سفرهای نوروزی مسافران به استان اشاره کرد و گفت: سفر برای مهمانان باید با نهایت امنیت و سلامت همراه باشد.

917