با حضور استاندار خوزستان؛

آئین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری رامهرمز برگزار شد+تصاویر

آئین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری رامهرمز با حضور استاندار خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، جلسه شورای اداری شهرستان رامهرمز با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان امروز شنبه ۲۷ اسفندماه در محل ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

استاندار خوزستان پس از این نشست با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیقی شد که به شهرستان رامهرمز سفر کنیم و از طرح‌ها و پروژه‌هایی که توسط دستگاه‌های مختلف در حال اقدام است، بازدید کردیم.

حسینی محراب بیان داشت: در این سفر آئین تودیع و معارفه فرماندار جدید این شهرستان نیز برگزار شد.

وی عنوان داشت: رامهرمز شهر سلمان فارسی است و دارای مردمی نجیب، مقاوم و متعهد است که در ۸ سال دفاع مقدس نقش آفرینی بسیاری داشته‌اند؛ وظیفه داریم تا فعالیت‌های اساسی را از جمله رسیدگی به وضعیت آب شرب این شهرستان و تأمین زمین برای ساخت مسکن انجام دهیم.

استاندار خوزستان افزود: مسکن مهر در شهرستان رامهرمز جانمایی خوبی نشده است لذا این امر را افزون بر مسئله راه‌های این شهرستان در دستور کار قرار دادیم.

حسینی محراب در پایان تصریح کرد: خوشبختانه برخی زیرساخت‌های بسیار خوب مانند علوم پزشکی، بیمه‌ها و موارد مربوط به فعالیت‌های جاری شهرستان گزارشات خوبی دریافت کردیم و در تلاش هستیم که مشکلات مطرح شده را با جدیت دنبال کنیم.

گفتنی است در پایان این نشست از زحمات محمد شهبازی آزاد، فرماندار پیشین شهرستان رامهرمز تقدیر شد و عبدالله خیران پور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان منصوب شد.

734