استاندار خوزستان در نشست شورای اداری مسجدسلیمان:

همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود/جوانان ما می‌توانند در پیشرفت کشور و تحقق کلمه” ما می‌توانیم” نقش داشته باشند/کارآیی باید حداکثری شود

نشست شورای اداری مسجد سلیمان با حضور استاندار خوزستان در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نشست شورای اداری مسجد سلیمان امروز شنبه ۲۷ اسفندماه با حضور علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست با تأکید بر ضرورت دارابودن اتکاء به نفس در مدیران اظهار داشت:  رمز موفقیت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری اعتماد به رحمت خداوند متعال است.

حسینی محراب با بیان اینکه انسان با داشتن برنامه فردی می‌تواند به رشد و تعالی برسد؛ بیان داشت: کسانی که مدیر می‌شوند باید زندگی فردی‌ امروزشان نسبت به دیروز بهتر باشد و برای ثانیه به ثانیه عمر خود برنامه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا برکت کار ما هستند؛ عنوان داشت: قوم بختیاری مسجد سلیمان از شجاع‌ترین ایلات استان هستند و از سلحشوری آن‌ها در مناطق اشغالی یدی بالاتر نمی‌شناسیم؛ مردم از ما انتظار دارند که برای آن‌ها کار کنیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: دشمن در داخل و خارج در حال برنامه‌ریزی است و می‌خواهد با هزینه‌های هنگفت میان مردم، مسئولان و جوانان فاصله بیندازند و این همان گسل میان نسل جدید و قدیم است.

حسینی محراب با بیان اینکه کارآیی باید حداکثری شود؛ افزود: همه دستگاه‌ها باید با یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند؛ زیرا دشمن می‌خواهد به نفع خود در جامعه ایجاد خشم و نفرت کند.

وی بر پرهیز از خام‌فروشی در بالادست تأکید کرد و ادامه داد: اگر می‌خواهید در فولاد مسجد سلیمان کاری کنید باید صنایع پائین دستی فولاد را به شهرک‌های صنعتی بیفزائید.

استاندار خوزستان ابراز داشت: صنایع پتروشیمی دیگر در استان خوزستان کفایت می‌کند؛ اگر شهرک‌های شیمی در استان شکل گیرد، اشتغال به این سو خواهد رفت.

حسینی محراب با بیان اینکه صنایع کوچک باید مرتبط با صنایع بزرگ شکل گیرد؛ گفت: کشورهای صنعتی دنیا با صنایع کوچک رشد کرده‌اند.

وی اظهار داشت: در شورای اداری باید هدفگذاری وجود داشته باشد و سلسله مراتب این اهداف باید شناسایی شود.

استاندار خوزستان با تأکید بر توجه به علت‌ها در تعیین راهبردهای مدیریتی بیان داشت: همه توان مدیریتی شهرستان باید بر روی امنیت و منافع ملی باشد سپس اهداف برون‌مرزی و نظام در نظر گرفته شود.

حسینی محراب با اشاره به ظرفیت‌های خاص و ویژه شهرستان مسجدسلیمان عنوان داشت: جوانان ما می‌توانند در پیشرفت کشور و تحقق کلمه ” ما می‌توانیم” نقش داشته باشند؛ همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود.

وی در پایان از زحمات رضا رضایی فاضل، فرماندار سابق مسجد سلیمان تقدیر کرد و پیمان مولایی به عنوان سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان منصوب شد .

342