استاندار خوزستان: گروه‌ های جهادی فرصتی برای خدمت‌ رسانی موثر، صادقانه و خالصانه به مردم هستند

استاندار خوزستان گفت: گروه‌های جهادی فرصتی برای خدمت‌رسانی موثر، صادقانه و خالصانه به مردم هستند و لازم است با تعریف ظرفیت ‌های جدید برای تقویت این مجموعه های ایثارگرایانه مجاهدانه تلاش شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نشست جمعی از فعالان گروه های جهادی استان با علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان شامگاه امروز ۲۳ اسفندماه برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست به نقش گروه های جهادی در استان اشاره کرد و گفت: گروه‌های جهادی فرصتی برای خدمت‌رسانی موثر، صادقانه و خالصانه به مردم هستند و لازم است با تعریف ظرفیت ‌های جدید برای تقویت این مجموعه های ایثارگرایانه مجاهدانه تلاش شود.

وی افزود: هر کجا به سمت این نگاه ایثارگرایانه حرکت کرده‌ایم، پرچم افتخار جمهوری اسلامی بالا بوده و هر کجا فاصله گرفتیم عملکردمان ضعیف و محدود شده است.

حسینی محراب با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تقویت فعالیت‌های جهادی تصریح کرد: تجربه ۴۴ ساله انقلاب اسلامی ایران این رویکرد مجاهدانه و خالصانه را تقویت کرده است و امروز با توجه به منویات مقام معظم رهبری، تقویت این جبهه برای مدیران و مسئولان یک الزام و تکلیف است.

استاندار خوزستان با اشاره به موفقیت گروه‌های جهادی در سایر امور تاکید کرد: پیشبرد این امور ناشی از نگاه خالصانه است زیرا وقتی نگاه جهادی، صادقانه و خالصانه حاکم شود، خدا نیز همراه چنین تفکری خواهد بود.

حسینی محراب انسجام، وحدت، تخصص و هدفمند بودن را در فعالیت های گروه های جهادی موجب افزایش موفقیت این گروه ها دانست و گفت: استفاده از توانمندی و ظرفیت تشکل‌های مردمی و گروه‌ های جهادی در برهه‌ های زمانی مختلف نشان از ظرفیت عظیم این جریان در امر توسعه و پیشرفت کشور و استان دارد.

416