در ستاد اقامه نماز استان؛

استاندار خوزستان بر برپایی نماز جماعت در ادارات تأکید کرد/رمز داشتن نظام اداری سالم اقامه نماز است

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت اقامه نماز در دستگاه‌ها گفت: انسان با برپایی نماز در مقابل بسیاری از مفاسد می‌تواند بایستد؛ رمز داشتن نظام اداری سالم اقامه نماز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، ستاد اقامه نماز استان امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست نماز را معراج مومنان دانست و اظهار داشت: کسانی که نماز اول وقت را به پا دارند؛ جزئی از صالحین‌اند و در کار و جامعه مفیدتر خواهد بود.

حسینی محراب با تأکید بر ضرورت اقامه نماز در دستگاه‌ها بیان داشت: انسان با برپایی نماز در مقابل بسیاری از مفاسد می‌تواند بایستد؛ رمز داشتن نظام اداری سالم اقامه نماز است.

وی افزود: انسان اگر به خداوند متعال متصل شود؛ همه عالم در برابرش تسلیم خواهد شد.

استاندار خوزستان ادامه داد: انشاالله که ما مدیران این قدرت را داشته باشیم تا با توجه به نماز و برپایی نماز اول وقت در منزل و محل کار این امر را میان همکاران و خانواده قوت ببخشیم.

حسینی محراب با بیان اینکه دعای مومنان ما را از عذاب بازمی‌دارد و سرنوشت انسان را تغییر می‌دهد، ابراز داشت: زمانی که مومنان در نمازخانه و مساجد گرد هم می‌آیند؛ توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند.

وی گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرماید، مرکز محلات باید مسجد باشد؛ مرکز ادارات نیز باید نمازخانه‌های آن قرار گیرد.

گفتنی است در پایان این آئین از فعالان نماز تقدیر شد.

593