قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان از مردم استان بابت حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن  

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان و علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به توفیق الهی بار دیگر با حضور حماسی مردم انقلابی، وفادار و آگاه خوزستان، تجدید میثاقی غرورآمیز با آرمان های انقلاب اسلامی به منصه ظهور رسید و علی رغم جنگ ترکیبی دشمنان کشور و استکبار جهانی مردم ولایتمدار و شریف خوزستان همگام با ملت ایران با عزمی استوار و حضوری پرشور از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام انزجار نمودند و همبستگی، ایمان و وطن دوستی مردم مقاوم این دیار با شکوه هر چه تمام تر متجلی شد و برگ زرین دیگری بر تاریخ مملو از ایستادگی و افتخار استان افزوده شد.

حضور الهام‌ بخش شما مردم شهیدپرور و وفادار خوزستان علی رغم جوسازی های مسموم و هجمه رسانه ای بی وقفه نظام سلطه در ماه های اخیر پاسخ درخور و دندان شکن به معاندین و بدخواهان ایران بود.

لازم میدانیم بابت این حضور پرشور و دشمن‌ شکن مردم بصیر و ولایتمدار خوزستان و همچنین از تلاش های کلیه عوامل دست اندرکار در برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نماییم.

سید محمدنبی موسوی فرد
علی اکبر حسینی محراب

623