استاندار خوزستان؛

پیگیری مسائل راهیان نور در سه کارگروه امنیتی، عمرانی و فرهنگی /راهیان نور جبهه حق انقلاب اسلامی علیه دشمن را به تصویر می کشد

استاندار خوزستان گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی به سهولت به زیارت خود بپردازند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان امروز سه‌‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه در نشست هماهنگی میزبانی از کاروان های راهیان نور که در محل استانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: هماهنگی های لازم برای حضور کاروان های راهیان نور در حال انجام است و بنا شد تا مسائل مربوط به راهیان نور در سه کارگروه امنیتی، عمرانی و فرهنگی پیگیری شود؛ تمام تلاش خود را می کنیم تا کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی به سهولت به زیارت خود بپردازند .

استاندار خوزستان با اشاره به میزان جذب توریست مذهبی در خوزستان در مقایسه با سایر کشورها عنوان داشت: کشوری مانند عربستان همه توان خود را بر جذب توریست مذهبی می‌گذارد و در رویداد حج تنها میزبان دو میلیون نفر است در حالی که خوزستان به تنهایی دو میلیون زائر را پوشش می دهد.

وی با بیان اینکه راهیان نور جبهه حق انقلاب اسلامی علیه دشمن را به تصویر می کشد، افزود: خوزستان دروازه ورود تشیع بوده و شلمچه همانند بهشت است، هر چه به آن رسیدگی کنیم؛ بهشتیان را پرورش داده ایم.

حسینی محراب در پایان گفت: راهیان نور بخشی از استان خوزستان است؛ بنابراین همه ما موظف به پیگیری مشکلات راهیان نور هستیم.

322