به ریاست مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان؛

جلسه هماهنگی بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد

جلسه هماهنگی بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر با استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد استان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، جلسه هماهنگی بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر با استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد استان به ریاست محبوبه ایزدی‌پناه، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری خوزستان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب و ایام الله مبارک دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران ، انقلابی مردمی بوده که بر پایه و اراده مردم شکل گرفت و موسسات مردم نهاد در سال های اخیر توانسته اند نقش مهمی در حل مشکلات زیست محیطی ، منابع طبیعی و آسیب های اجتماعی داشته باشند.

در ادامه ایزدی پناه گفت: سازمان های مردم نهاد با ارائه خدمات آموزشی ، اجتماعی و حمایتی بعنوان سرمایه های اجتماعی در توانمندسازی نظام نقش موثری دارند و با توجه به حضور همیشگی این تشکل ها در جریان رو به رشد کشور و نیاز به مشارکت اجتماعی و نقش مردمی آن‌ها، برآن شدیم از ظرفیت موجود در برگزاری هرچه بهتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی با نوآوری و خلافیت و ارائه برنامه های منسجم بهره مند شویم.

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان در این نشست از برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع در ایام الله دهه مبارک فجر در سطح استان خبر داد در پایان اعضاء جلسه پیشنهادات خود را جهت برگزاری برنامه های مختلف ارائه کردند.

101