استاندار خوزستان در آیین نواختن زنگ چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی:

جمهوری اسلامی ایران همچون نوری به تمام مردم دنیا نوید روشنی می‌دهد

استاندار خوزستان انقلاب اسلامی همواره استوار ایستاده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همچون نوری به تمام مردم دنیا نوید روشنی را می‌دهد و مسیر رشد و ترقی خود را می‌پیماید. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، زنگ انقلاب در نخستین روز از دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین بهار آزادی در مدارس خوزستان نواخته شد.

علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن‌ماه در آیین نواختن زنگ انقلاب و جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدرسه هنرستان ساجده اهواز ضمن تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان تصور می‌کردند که این انقلاب عمر کوتاهی خواهد داشت و برنامه‌های بسیاری را از جنگ، کودتا، حرکت‌های تجزیه‌طلبانه و … را انجام دادند اما به لطف خدا امروز در قله‌های پیشرفت ایستاده‌ایم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره استوار ایستاده است، عنوان داشت: جمهوری اسلامی ایران همچون نوری به تمام مردم دنیا نوید روشنی را می‌دهد و مسیر رشد و ترقی خود را می‌پیماید.

حسینی محراب افزود: امروز در حالی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که از آن روزهای تیره و تار قبل از انقلاب سال‌ها و قرن‌ها فاصله گرفته‌ایم از ایامی که در تکنولوژی‌های نوین جهانی هیچ جایگاهی نداشتیم از آن روزهایی که در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس برای سیم خاردار هم ما را در منگنه تحریم خود قرار می‌دادند.

استاندار خوزستان بیان کرد: امروز موشک‌های دوربرد و نقطه‌زن، پهپادها، توانمندی‌های تکنولوژیکی و به‌روز، فضاپیماها، قدرت بدون مناظر پزشکی‌ و دریایی ما در جهان سرآمد است؛ اگر در برخی از این رشته‌ها اول دنیا نیستیم به برکت امثال شهید فخری‌زاده‌ها، شهید احمدی روشن‌ها، شهید کاظمیان‌ها، شهید حسن مقدم‌ها و شهدای دیگری که امروز هر کدام‌شان موجب افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند در رده‌های اول و حداکثر پنجم تا ششم جهان هستیم.

وی گفت: افتخار می‌کنیم که امروز در مدارس، دانش‌آموزانی تربیت می‌کنیم که هر کدام از این دانش‌آموزها هچون شهدایی که در انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کردند در آینده این انقلاب نقش‌آفرینی می‌کنند.

حسینی محراب عنوان کرد: مقام عظمای ولایت فرمود در همین مدارس شهدای مدافع حرم تربیت شده‌اند، زمانی که همه تصور می‌کردند کم‌کم داریم از آموزه‌های اوایل انقلاب فاصله می‌گیریم شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت و دیگر شهدای این روزهای ما نشان دادند که در این مکتب هنوز هم امثال سلیمانی‌ها در حال تربیت هستند.

استاندار خوزستان در پایان گفت: امروز چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که سرافراز و پیروزمندانه شاهد شکوفایی نوبه‌نو از استعدادهای درخشان این نظام هستیم. انشاءالله زنگ این انقلاب هر سال نواخته خواهد شد تا روزی که حضرت یار امام قائم ظهور کند و چشمان همه به جمال وجودشان روشن شود.

305