معاون امور عمرانی استاندار خوزستان تاکید کرد؛

اجرای طرح‌های خدماتی و تکمیل پروژه‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار اهواز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان بر اجرای طرح ‌های خدماتی و تکمیل پروژه ‌های عمرانی در مناطق کم برخوردار اهواز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، محمد خانچی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در خصوص ارائه خدمات و رسیدگی به مناطق و محلات کم برخوردار اهواز اظهار کرد: یکی از مهمترین اولویت کارها و فعالیت‌ های مهم دستگاه‌ ها، اجرای طرح ‌های خدماتی و تکمیل پروژه‌های عمرانی در این مناطق است.

وی با بیان اینکه روند نهضت آسفالت در مناطق کم برخوردار اهواز باید ادامه داشته باشد، افزود: این مساله به حل بخشی از مشکلات مردم در این مناطق کمک خواهد کرد و از این رو باید دستگاه های اجرایی نسبت به این مساله اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تکمیل پروژه های عمرانی در دست انجام در این مناطق می تواند به حل مشکلات مردم و همچنین توسعه این مناطق کمک کند و این موضوع باید از اولویت فعالیت‌های دستگاه ‌ها باشد.

خانچی با تأکید بر لزوم توجه و رسیدگی بهتر و بیشتر به مناطق و محلات کم برخوردار شهر اهواز عنوان کرد: برای برطرف کردن کاستی‌ها، مشکلات این مناطق و رسیدگی به مطالبات به ‌حق شهروندان باید از سوی دستگاه‌ های خدمات رسان تلاش مضاعفی انجام شود.

وی در خصوص ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار اهواز خاطرنشان کرد: با تلاشی که باید از سوی دستگاه های اجرایی انجام شود امیدواریم سطح خدمات در این مناطق به دیگر مناطق اهواز برسد و شرایط نسبت به وضعیت فعلی بهبود پیدا کند./ ایسنا

417