با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و استاندار خوزستان؛

آئین بهره‌برداری از بیمارستان فوق تخصصی علوی آبادان برگزار شد

آئین بهره‌برداری از بیمارستان فوق تخصصی علوی آبادان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و استاندار خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، آئین بهره‌برداری از بیمارستان فوق تخصصی علوی آبادان امروز سه‌شنبه ۴ بهمن‌ماه با حضور سید پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این افتتاحیه با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدورایم که سایر بخش‌های بیمارستان فوق تخصصی علوی آبادان تکمیل شود و قدم موثری برای درمان مردم آبادان، خرمشهر و زائران عتبات عالیات باشد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز بیان داشت: بیمارستان فوق تخصصی علوی آبادان با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و وزارت درمان، بهداشت و آموزش پزشکی ساخته شده است؛ صددرصد  هزینه ساخت این بیمارستان توسط بنیاد  مستضعفان تأمین شد؛ اداره و تکمیل کادر آن نیز بر عهده وزارت درمان، بهداشت و آموزش پزشکی است.

فتاح با اشاره به بخش‌های تخصصی این بیمارستان گفت: این بیمارستان دارای بخش‌های تخصصی است و در احداث آن تمام مسائل فنی مرتبط با زلزله، آتش‌نشانی و الزامات مربوط به بخش‌های عفونی لحاظ شده است و بیمارستانی در تراز بین‌المللی در آبادان احداث شد.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه مردم آبادان و خرمشهر و کل استان خوزستان شایسته خدمت هستند و ما منت‌دار مردم این استان هستیم افزود: ما با افتخار و اعتقاد تلاش کردیم که در احداث این بیمارستان هیچ کم و کسری وجود نداشته باشد و ان‌شاءالله نکاتی را هم که امروز مسولان بیمارستان اعلام کردند، انجام و تجهیز آن با وعده‌ای که مسولان وزارت بهداشت داده‌اند تکمیل خواهد شد. 
 
وی مشارکت بنیاد در احداث بیمارستان کودکان اهواز، بیمارستان الزهرا (س) دزفول و ساخت مراکز درمان‌بستر در مناطق محروم را بعنوان بخشی از اقدامات بنیاد مستضعفان در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان برشمرد و خاطرنشان کرد: علاوه بر این موارد، ما در دوران کرونا نیز خدماتی را به مردم این استان در حوزه بهداشت و درمان همچون اهداء آمبولانس ارائه دادیم و به زودی نیز تعداد دیگری آمبولانس را به مناطق محروم کشور و این استان اعزام خواهیم کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در پایان صحبت‌های خود گفت: خدمت به مردم آبادان وظیفه ما است و سعی داریم این وظیفه را به گونه‌ای انجام دهیم که رضایت مردم را در پی داشته باشد.

 

 

402