مدیرکل روابط عمومی استانداری: اطلاع رسانی منسجم در خصوص اقدامات شهرداری و آبفا برنامه ریزی شد / اطلاع رسانی حفاری معابر به شهروندان یک هفته پیش از شروع عملیات

با هدف هماهنگی در خصوص اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه آبفا و شهرداری امروز نشستی با حضور مدیران روابط عمومی استانداری، آبفا و شهرداری، معاون خبر صدا و سیما و رئیس خانه مطبوعات برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان مهدی طرفی مدیرکل روابط عمومی استانداری در خصوص این نشست توضیح داد: در این جلسه مقرر شد اقدامات و پیشرفت های انجام شده در طرح های آب و فاضلاب و شهرداری توسط مدیران ذیربط در محلات مختلف اهواز با همکاری و محوریت مساجد به شهروندان به صورت منسجم اطلاع رسانی شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری اظهار داشت: همچنین بنا شد در راستای رفاه شهروندان و کسبه و کاهش مشکلات ناشی از اجرای طرح هایی که نیاز به حفاری خیابان ها و معابر دارند حداقل یک هفته پیش از شروع عملیات حفاری اطلاع رسانی گسترده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی صورت گرفته و زمان پایان عملیات حفاری و ترمیم یا نوسازی شبکه نیز به صورت مشخص اعلام شود.

طرفی عنوان کرد: همچنین قرار شد جهت ارتقای امر اطلاع رسانی و پاسخگویی مدیران این دو دستگاه خدمات رسان جلسات منظمی با حضور رسانه ملی و اصحاب رسانه استان تشکیل شود.

3686