معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان مطرح کرد؛

خوزستان مشهد شهدای کشور است/ وضعیت یادمان شهدا باید بهبود یابد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: باید بر اساس اولویت نسبت به تکمیل یادمان شهدا در اقصی نقاط استان به خصوص در مناطق پر جمعیت شهری، اقدامات لازم را انجام دهیم تا شرمنده این حماسه‌سازان خوشنام نباشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، عبدالرضا مراد حاجتی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان امروز با محمد خانچی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان دیدار کرد.

خانچی در این دیدار ضمن ارزیابی یادمان‌های شهدای گمنام استان اظهار داشت: خوزستان مشهد شهدای کشور است وضعیت یادمان شهدا باید بهبود یابد.

وی ضمن قول مساعد جهت هرگونه مساعدت و همکاری در خصوص امور مربوط به شهدا، افزود: باید بر اساس اولویت نسبت به تکمیل یادمان شهدا در اقصی نقاط استان به خصوص در مناطق پر جمعیت شهری، اقدامات لازم را انجام دهیم تا شرمنده این حماسه‌سازان خوشنام نباشیم.

در ادامه حاجتی گزارشی از آخرین روند ساخت و تکمیل یادمان شهدای گمنام در استان ارائه داد و گفت: یادمان شهدا، امام‌زاده‌های عاشقانی هستند که دل در گرو معرفت انسان‌هایی دارند که جانشان را برای آرمان‌ها و ملتشان فدا کردند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در پایان از توجه و عنایت معاون عمرانی استاندار به مسائل عمرانی حوزه دفاع مقدس تقدیر کرد.

335