استاندار خوزستان عنوان کرد:

با ابتکار عمل ترکیبی و پیچیده باید به مقابله با جنگ ترکیبی رفت/استفاده از ظرفیت مردمی نیاز حوزه فرهنگی

استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه برای مقابله با جنگ ترکیبی  نباید در موضع انفعال باشیم گفت: جنگ ترکیبی که از پیچیدگی برخوردار است نیازمند ابتکار عمل ترکیبی و پیچیده است و نمی‌شود ساده با آن مقابله نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حمیدرضا جعفریان، رئیس سازمان سینمایی سوره حوزه هنری و وحید پناه‌لو، مدیر مرکز سریال سازمان سینمایی سوره شامگاه سه شنبه با صادق خلیلیان، استاندار خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
استاندار خوزستان در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در حوزه‌های مختلف گفت: فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ انقلاب اسلامی و مبانی دینی را باید با زبان هنر و در راستای جهاد تبیین به نسل جوان منتقل کنیم.
وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه تولیدات حوزه هنری صورت گرفته است افزود: تولیدات فرهنگی و هنری باید متناسب با نیازهای جامعه و قابل توسعه در فضای مجازی برای نسل جوان باشد.
خلیلیان ظرفیت‌های فضای مجازی را یک فرصت دانست و گفت: از این ظرفیت باید در جهت توسعه و تعمیق بیشتر مبانی فرهنگی و دینی جامعه در زوایای مختلف استفاده کنیم.
وی ادامه داد: برای مقابله با جنگ ترکیبی نباید در موضع انفعال باشیم. جنگ ترکیبی که از پیچیدگی برخوردار است نیازمند ابتکار عمل ترکیبی و پیچیده است و نمی‌شود ساده با آن مقابله نمود.
استاندار خوزستان انقلاب اسلامی را انقلابی مردمی خواند و توضیح داد: در همه مقاطعی که امور به مردم سپرده شده پیشرفت‌ و سرعت کار بیشتر بوده است از این رو پیشرفت در حوزه فرهنگی نیازمند استفاده از ظرفیت مردمی است.
در این دیدار آخرین اقدامات و تولیدات حوزه هنری و همچنین از رویداها و برنامه‌های حوزه هنری در استان گزارشی ارایه شد.
1413