معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان؛

تشکیل ستاد بزرگداشت یوم‌الله نهم دی در شهرستان‌ها و بخش‌های سراسر استان/روایت همدلی ملت ایران در حماسه ۹ دی برای نسل جوان بازخوانی شود

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: روایت همدلی ملت ایران در حماسه ۹ دی برای نسل جوان بازخوانی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، نشست هماهنگی ستاد استانی بزرگداشت یوم الله نهم دی، هفته بصیرت و میثاق عاشورایی امت با ولایت امروز سه‌شنبه ٢٩ آذرماه به ریاست عبدالرضا سیفی، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در ابتدای این نشست با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد عزت و بصیرت و استقلال ملت ایران است؛ اظهار داشت: روایت همدلی ملت ایران در حماسه ۹ دی برای نسل جوان بازخوانی شود.

سیفی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های تبیینی در دستگاه‌ها و ادارات بیان داشت: ظرفیت‌های تبیینی در دستگاه‌ها و ادارات در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار گیرد.

وی با اشاره نمایش دستاوردهای دولت و انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر عنوان داشت: دستاوردهای صعود ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و دولت در سطح شهر نصب شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان افزود: خلق حماسه هفتم دی سبب درخشش نام خوزستان در دفاع از حریم ولایت شده است.

سیفی ادامه داد: ستاد بزرگداشت یوم‌الله نهم دی در شهرستان‌ها و بخش‌های سراسر استان تشکیل شود.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی، نهادهای فرهنگی و سازمان‌های مردم نهاد از همه ظرفیت‌های خود برای تبیین هفته بصیرت “۹ دی” و دهه مقاومت “سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی” استفاده کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در پایان گفت: نمادسازی فضاهای حضور سردار دل‌ها در خوزستان با همکاری ستادهای مردمی صورت گیرد.

435