استاندار خوزستان در هشتمین جلسه شورای مسکن استان؛

الزام دستگاه‌های خدمات‌رسان به ارائه خدمت در شهرهای شیرین شهر و رامین/ جابه‌جایی ۲۲۰ خانوار از ساکنان منبع آب تا عید نوروز

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت بازآفرینی بافت‌های فرسوده شهری گفت: جابه‌جایی ساکنان منبع آب به یک پروژه 1 هزار و 680 واحدی صورت می‌پذیرد در مرحله نخست با آماده‌سازی 220 واحد تا عید نوروز 220 خانوار از این منطقه جابه‌جا می‌شوند و به همین ترتیب کار تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، هشتمین جلسه شورای مسکن استان امروز چهارشنبه ۱۶ آذرماه به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این جلسه پیرامون مسائل، مشکلات و میزان پیشرفت دو پروژه ایجاد مسکن در شهرهای رامین و شیرین شهر اظهار داشت: طرح‌های متنوعی در این مناطق دنبال می‌شود که به صورت نسبی پیشرفت خوبی دارند؛ دستگاه‌های خدمات‌رسان ملزم شدند تا خدمات لازم را به این مناطق ارائه کنند.

خلیلیان با تأکید بر ضرورت بازآفرینی بافت‌های فرسوده شهری عنوان داشت: جابه‌جایی ساکنان منبع آب به یک پروژه ۱ هزار و ۶۸۰ واحدی صورت می‌پذیرد در مرحله نخست با آماده‌سازی ۲۲۰ واحد تا عید نوروز ۲۲۰ خانوار از این منطقه جابه‌جا می‌شوند و به همین ترتیب کار تکمیل خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به گرانی برخی از مصالح ساختمانی مانند یونولیت گفت: تأمین یونولیت برای واحدهای درحال ساخت نهضت ملی مسکن تسریع خواهد شد.

 

 

 

290