استاندار خوزستان در نشست ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ؛

پشتیبانی لازم از صنعت صورت گیرد/تولید نباید متوقف شود

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت پشتیبانی از صنایع در جهت جلوگیری از توقف تولید گفت: مشکلات شرکت‌‌های فولاد، مواد غذایی، آجرسازی و سیمان در نشست ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد و تصمیمات لازم در جهت رفع مشکلات آن‌ها اتخاذ گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نشست ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان امروز یکشنبه ۱۳ آذر به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست با تأکید بر ضرورت پشتیبانی از صنایع در جهت جلوگیری از توقف تولید اظهار داشت: در این نشست مسائل و مشکلات مربوط به شرکت‌های مختلف از جمله فولاد شادگان و فولاد هفت تپه با بانک‌ها و سازمان‌های خدمات‌رسان بررسی شد و بنا است تا مواد اولیه فولاد هفت تپه را از طریق شرکت‌های داخلی با عرضه خارج بورس براساس مجوز ستاد در تهران تأمین کنیم؛ همچنین بدهی‌های معوق شرکت فولاد شادگان به شرکت گاز تقسیط شد.

خلیلیان عنوان داشت: مشکلات سایر شرکت‌‌های مواد غذایی، آجرسازی و سیمان نیز در این نشست بررسی شد و تصمیمات لازم در جهت رفع مشکلات آن‌ها اتخاذ گردید.

وی تصریح کرد: ۲ مورد از اراضی مرتبط با پادگان‌های نظامی نیز که باید بخشی از زمین آن‌ها در اختیار شهرک‌های صنعتی قرار گیرد در این جلسه بررسی شد؛ بنابراین موافقت لازم در این راستا دریافت شد تا مصوبات برای ستاد مشترک ارتش ارسال شود و مجوزهای لازم جهت توسعه برخی از شهرک‌های صنعتی در اهواز و دزفول دریافت کنیم.

315