استاندار خوزستان در نشستی با معاون وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد:

اردوهای راهیان پیشرفت بستری مناسب برای ارتباط بیشتر با دانش آموزان است/توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های پرورشی مدارس صورت گیرد

در نشستی با حضور استاندار خوزستان و معاون وزیر آموزش و پروش بر اهمیت فعالیت‌های پرورشی و تربیتی دانش آموزان و  مدیریت و پیگیری هوشمند مطالبات آنان تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان اصغر باقرزاده، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پروش روز پنجشنبه با صادق خلیلیان، استاندار خوزستان دیدار کرد.

استاندار خوزستان در این دیدار با اشاره به اجرایی شدن اردوهای راهیان پیشرفت در استان خوزستان گفت: اردوهای راهیان پیشرفت فرصتی مناسب برای آشنا شدن دانش‌آموزان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور است. همچنین این اردوها فضا و بستر خوبی برای شنیدن صدای دانش آموزان است و فرصتی را فراهم می کند تا دانش آموزان خارج از فضای فیزیکی مدرسه بتوانند با جامعه ارتباط برقرار کنند.

وی بر توجه ویژه به فعالیت‌های بخش پرورشی در آموزش و پرورش تاکید کرد.

خلیلیان به پرهیز از روش‌های منسوخ و تحمیلی برای ارتباط با دانش آموزان اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش فضای مجازی لازم است فضایی با انگیزه و شاد برای دانش آموزان ایجاد کنیم.

در ادامه این نشست پیرامون برخی مسایل حوزه آموزش و پرورش در استان و برگزاری جشنواره‌های دانش آموزی به میزبانی استان خوزستان  بحث و گفتگو شد.

260