در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تاکید شد؛

 جمع‌آوری ٢ هزار معتاد متجاهر برابر با کاهش ۵٠ درصدی سرقت‌های خرد/کمپ ماده ١۶ تجهیز شود/ آموزش‌های فرهنگی و پیشگیرانه به دانش آموزان استمرار یابد

استاندار خوزستان گفت: معتادان متجاهر عامل برخی از ناامنی‌ها و سرقت‌های خرد هستند؛ بنابراین باید از سطح جامعه جمع‌آوری شوند تا مورد بازپروری قرار گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، چهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان امروز چهارشنبه ٩ آذرماه به ریاست صادق خلیلیان، استاندار خوزستان برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت: موضوع اعتیاد و نحوه مواجهه (پیشگیری ‌‌و مبارزه) با آن اهمیت دارد و باید به صورت جدی دنبال شود.

خلیلیان با اشاره به آموزش‌های فرهنگی و پیشگیرانه ارائه شده به دانش آموزان در جهت مبارزه با مواد مخدر بیان داشت: در مدارس استان فعالیت‌های خوبی انجام شده است؛ بحث مبارزه با مواد مخدر در مدارس باید پیگیری شود و برنامه‌های انجام شده استمرار یابد.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های لازم در جهت تجهیز کمپ ماده ١۶ معتادان متجاهر سرعت یابد.

استاندار خوزستان ابراز داشت: معتادان متجاهر عامل برخی از ناامنی‌ها و سرقت‌های خرد هستند؛ بنابراین باید از سطح جامعه جمع‌آوری شوند تا مورد بازپروری قرار گیرند.

وی در پایان گفت: جمع‌آوری ٢ هزار معتاد متجاهر برابر با کاهش ۵٠ درصدی سرقت‌های خرد خواهد بود.

262