معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان:

در جریانات اخیر رسانه‌های معاند با نشر اخبار دروغ اصول اولیه خبر را زیر پاگذاشتند/هر جا رسانه‌های ما ورود کردند جریان مخالف عقب کشید

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: رسانه‌های معاند در جریانات اخیر اصول اولیه و حرفه‌ای رسانه‌ را زیرپا گذاشتن تا براساس پول‌های هنگفتی که دریافت می‌کنند خبرهای دروغین علیه جمهوری اسلامی ایران کار کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان عبدالرضا سیفی روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به اینکه دشمنان نظام همیشه به دنبال راهی برای ایجاد شکاف و اعتراض میان مردم هستند بیان کرد: رسانه‌های خارج از کشور و جریانات مخالف تلاش و ذهن خود را در این روزها تنها و تنها بر گرم نگه داشتن تنور اغتشاشات ولو با کمترین تعداد و جمعیت متمرکز کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جریان روشنگری و نقش رسانه‌ها به عنوان حلقه ارتباطی میان مردم و مسئولان گفت: رسانه‌های استان باید تلاش کنند مطالبات به حق مردم و دستاوردهای و توانمندی‌ها را به شکل درست و شفاف بیان و پیگیری کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: ما به عنوان مسئولین و حاکمیت باید هوشیاری خود را حفظ کرده و تلاش کنیم مسیر خدمت به مردم را بیش از پیش توسعه دهیم.

وی اطلاع رسانی دقیق به مردم را از وظایف مهم شورای اطلاع رسانی برشمرد و گفت: در جنگ میان رسانه‌ها هر جا که رسانه‌های ما ورود کردند مخالفان  عقب کشیدند.

395