دیدار چهره به چهره دانشجویان با مسئولان ، مناظره های دانشجویی، برگزاری جشن روز دانشجو و افتتاح خوابگاه دانشجویی ایثار در روز دانشجو

دیدار چهره به چهره دانشجویان با مسئولان ، مناظره های دانشجویی، برگزاری جشن روز دانشجو و افتتاح خوابگاه دانشجویی ایثار از اهم برنامه های گرامیداشت روز دانشجو در مرکز استان است.

صبح امروز کمیسیون دانشجویی استان با دستور کار برگزاری مراسمات ۱۶ آذرماه به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان و با حضور روسای دانشگاهها ، مراکز اموزش عالی دولتی و غیر دولتی در سالن جلسات معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،
رضا نجاتی در این جلسه ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت حماسه ۱۶ آذر اظهار داشت: دانشگاهها در فضای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه اثر مستقیم دارند و حضور دانشجویان منجر به نشاط سیاسی و اجتماعی می شود .
وی افزود : متاسفانه شیوع بیماری منحوس کرونا در سالهای اخیر به صورت قابل توجهی منجر به کاهش نشاط اجتماعی شد و این موضوع با تعطیلی دانشگاهها نمود بیشتری پیدا کرد .

معاون سیاسی و‌اجتماعی استاندار در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه در سال جاری دانشگاهها برنامه های متنوعی در راستای گرامیداشت روز دانشجو ترتیب داده اند افزود: دیدار چهره به چهره دانشجویان با مسئولان ، مناظره های دانشجویی، برگزاری جشن روز دانشجو و افتتاح خوابگاه دانشجویی ایثار از اهم برنامه های گرامیداشت روز دانشجو در مرکز استان است.

309