معاون سیاسی اجتماعی استانداری: مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا به مثابه قانون لازم الاجراست و همه باید خود را ملزم به رعایت و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا بدانیم


رئیس شورای اطلاع رسانی استان خوزستان : مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا به مثابه قانون لازم الاجراست و همه باید خود را ملزم به رعایت و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا بدانیم.

رضا نجاتی ظهر دوشنبه یک آذر ماه در سی و سومین نشست شورای اطلاع رسانی استان با تقدیر از تعامل و همکاری همه دستگاهها در موضوع واکسیناسیون اظهار داشت: باز شدن مدارس و دانشگاه ها نشانه شرایط نسبت پایدار در مهار بیماری کرونا در کشور است اما این موضوع به این معنا نیست که  بیماری کرونا از بین رفته است و همه مردم و دستگاههای مسئول باید همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت : اهمیت بهره گیری از رسانه ، مطبوعات و فضای مجازی  در جهت تشویق و اقناع مردم در امر واکسیناسیون همگانی بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه همراهی مردم با نکات بهداشتی که در حوزه بهداشت و درمان مطرح می شود می تواند بسیار موثر باشد تصریح و تاکید کرد: همه ادارات و دستگاهها به ویژه اصناف، جهاد کشاورزی و اداره کل ورزش و جوانان ارائه خدمات به افرادی که از زدن واکسن امتناع میکنند را مورد بررسی مجدد و از ارائه خدمات به آنها خودداری نمایند.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان خوزستان اضافه کرد: مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا به مثابه قانون لازم الاجراست و همه باید خود را ملزم به رعایت و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا بدانیم.

370