استاندار عنوان کرد؛

پشتیبانی از بیمارستان‌های خوزستان برای ارائه سطح بالای خدمات درمانی

استاندار خوزستان با اشاره به انجام نخستین عمل پیوند قلب موفقیت‌آمیز در بیمارستان گلستان اهواز گفت: استان خوزستان نیازمند چنین سطحی از خدمات درمانی است و به این منظور بیشترین پشتیبانی را از سایر بیمارستان‌های خوزستان نیز خواهیم داشت.

صادق خلیلیان امروز (۲۸ مهرماه) در حاشیه عیادت از بیمار پیوند قلب که در بیمارستان گلستان اهواز انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زحمات کادر بهداشت و درمان خوزستان جای قدردانی دارد. خوشبختانه نخستین پیوند موفقیت‌آمیز قلب در بیمارستان گلستان اهواز انجام شده است.

وی افزود: این کار قدمی رو به جلو برای توسعه این فعالیت‌ها در استان خوزستان است تا دیگر، اعضای بیماران مرگ مغزی را به استان‌های دیگر اعزام نکنیم و در خوزستان پیوند قلب که بسیار حیاتی است را انجام دهیم.

استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه حال بیمار خوب است و مراحل اولیه پس از پیوند را به خوبی پشت سر گذاشته است.

خلیلیان بیان کرد: بیمارستان گلستان اهواز یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کشور است و قطعا نیازهای متنوعی دارد و باید مورد پشتیبانی قرار بگیرد تا بهترین استانداردها را داشته باشد. استان خوزستان نیازمند چنین سطحی از خدمات درمانی است و به این منظور بیشترین پشتیبانی را از سایر بیمارستان‌های خوزستان نیز خواهیم داشت.

107