استاندار خوزستان با هدف رفع موانع توسعه صادرات مرزی از پایانه شلمچه بازدید کرد

استاندار خوزستان با هدف رفع موانع توسعه صادرات مرزی و تسهیل تردد مسافران از پایانه شلمچه بازدید کرد و وضعیت این پایانه را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان روز جمعه با هدف رفع موانع توسعه صادرات مرزی و تسهیل تردد مسافران از پایانه شلمچه بازدید کرد.

خلیلیان در حاشیه این بازدید گفت: در منطقه آزاد اروند شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و اروند کنار ظرفیت‌های زیادی وجود دارد که می تواند باعث رونق و آبادانی منطقه شود.

وی افزود: اما موانع و مشکلاتی هم وجود دارد که در طی این سال ها به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاه ها و ضعف تدابیر و ضعف مدیریت مانع از این پیشرفت شده است و این موانع را نتوانستند برطرف کنند.

استاندار خوزستان اظهار داشت: لازمه رفع این موانع این است که تصمیمات بر اساس واقعیات که در صحنه وجود دارد انجام شود و به همین خاطر این سفر انجام شد و از منطقه اروندکنار تا منطقه مرز شلمچه بازدید داشتیم.

وی ابراز امیدواری کرد: انتظار داریم با تصمیماتی که گرفته شده است هم در بخش مبادلات تجاری مرزی و هم در بخش مسافری به حول و قوه الهی مشکلات در این مناطق کاهش پیدا کند.

163