مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خبر داد؛

سفر هیاتی از مدیران کل استانداری به شهرهای دچار تنش آبی به نمایندگی از استاندار خوزستان جهت رسیدگی به مشکلات آسیب دیدگان خشکسالی

مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری از سفر هیئتی از مدیران کل استانداری به شهرهای دچار تنش آبی به نمایندگی از استاندار جهت رسیدگی به مشکلات کشاورزان و دامداران خسارت دیده و مناطق مختلف خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حبیب اله فضل اله پور مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری از سفر هیئتی از مدیران کل استانداری به شهرهای دچار تنش آبی به نمایندگی از استاندار جهت رسیدگی به مشکلات کشاورزان و دامداران خسارت دیده و مناطق مختلف خبر داد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در این خصوص توضیح داد: پیرو دستور استاندار خوزستان جهت حضور میدانی در مناطق دچار تنش آبی و رسیدگی به مشکلات مردم هیئتی متشکل از ادارات کل سیاسی، امور روستایی، امور شهری و دفتر فنی استانداری به شهرستانهای دچار تنش آبی شامل شهرستان های دشت آزادگان، حمیدیه، شادگان و هویزه سفر کردند.

وی افزود: در جریان سفر به شهرستانها نشست های مختلف با شیوخ، بزرگان، متنفذین و اعضای شوراهای شهر و روستا داشتیم و مجموعه اقدامات استاندار خوزستان و مصوبات هیئت دولت برای جبران خسارات وارده به کشاورزان را به سمع و نظر آن‌ها رساندیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان اظهار داشت: همچنین در جریان این سفرها از تعدادی از پروژه های کلیدی آبرسانی بازدید به عمل آمد و راهکارهای لازم جهت تسریع در اجرای پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

فضل اله پور خاطرنشان کرد: این هیئت در روزهای آینده نیز به شهرهای دیگر که در شرایط تنش آبی هستند سفر خواهد داشت و به مشکلات مردم به صورت میدانی و نشست با بزرگان و شیوخ رسیدگی خواهد شد.

وی عنوان کرد: با تاکید استاندار محترم این سفرها در روزهای آینده به دیگر شهرستان های دچار تنش آبی و با هدف دیدار چهره به چهره با مردم، شیوخ و بزرگان و ارائه گزارش اقدامات جهت تالیف قلوب و رسیدگی به مشکلات و مسائل کشاورزان و دامداران خسارت دیده ادامه خواهد داشت.

217