فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

مراسم شب های احیا با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر استان برگزار می شود

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا بیان کرد: در شب های احیا محدودیت های درون شهری از ساعت 10 شب تا 3 صبح اعمال نخواهد شد. نماز عید سعید فطر نیز مقرر شد با رعایت پروتکل بهداشتی و در فضای باز در استان برگزار شود.

ولی الله حیاتی در روز سه شنبه  مورخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در حاشیه جلسه قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در استانداری خوزستان بیان کرد: در جلسه قرارگاه راجع به برگزاری شب های احیا بحث شد و مقرر شد در فضای باز به مدت ۲ ساعت با رعایت پروتکل های بهداشتی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی، مراسم شب های احیا در سراسر استان برگزار شود.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان بیان کرد: در شب های احیا محدودیت های درون شهری از ساعت ۱۰ شب تا ۳ صبح اعمال نخواهد شد. نماز عید سعید فطر نیز مقرر شد با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز در استان برگزار شود. ضمن اینکه کمیته ای برای نظارت بر اجرای پروتکل ها در مراسمات مذهبی نیز با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شده که نظارت های لازم را در این خصوص انجام بدهد.

حیاتی گفت: همچنین امروز مقرر شد که واحدهای آزمایشگاهی در بنادر استان خوزستان مستقر بشوند و مکان های قرنطینه ای در بنادر توسط سازمان بنادر استان آماده بشود و تمام خدمه های کشتی های خارجی حق خروج از کشتی نداشته باشند و تحت شدید ترین پروتکل های بهداشتی کار ترخیص کالا در بنادر ما صورت بگیرد تا این مخاطراتی که ناشی از ویروس هندی وجود دارد را بتوانیم در استان خوزستان کنترل کنیم.

 

126