با حضور استاندار خوزستان؛

عملیات اجرایی پروژه احداث آبگیر و خط انتقال آب به اراضی میداوود باغملک آغاز شد

عملیات اجرایی پروژه احداث آبگیر و خط انتقال آب به اراضی تیغن میدواوود باغملک با حضور قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان آغاز شد.

استاندار خوزستان در آیین عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: هدف اصلی دولت، نظام و مجلس این است که همه ارکان و اجزا قویا در خدمت مردم باشند و پروژه‌هایی که میتواند نتایجی برای مردم در بر داشته باشند سریعا به بهره‌برداری برسد‌.

استاندار خوزستان افزود: با استفاده از منابع مناطق محروم، ستاد فرمان اجرایی امام (ره)، بنیاد مستضعفان، شرکت‌های نفت، گاز، نیشکر، پتروشیمی و بخش خصوصی تقسیم کار صورت گرفته تا پروژه های کوچک به سرعت به نتیجه برسند.

سلیمانی یادآور شد: در همین راستا تا کنون برای ۲۶ شهرستان استان جلسه بررسی مشکلات با حضور نماینده شهرستان، فرماندار و دیگر مسئولان استانی برگزار شده است.

استاندار خوزستان اظهار داشت: هدف ما خدمت‌ رسانی به مردم است، لذا از مردم می‌خواهیم به فکر سلامت خود و خانواده‌تان باشید. براساس آمار و بررسی ها ۴۸ درصد ابتلا به کرونا در استان ناشی از دورهمی های خانوادگی و اجتماعات بوده است.

سلیمانی بیان کرد: از سازمان آب و برق می خواهیم این پروژه را در کمتر از یکسال به نتیجه برساند تا مردم زودتر ثمر آن را ببیند.

274