استاندار خوزستان: اصناف و بازاریان توجه ویژه به محدودیت‌های کرونایی داشته باشند

استاندار خوزستان روز پنجشنبه در دیدار با روسای اصناف و اتحادیه‌های اهواز بر رعایت محدودیت‌ها تاکید کرد و گفت : توجه اصناف به رعایت محدودیت‌ها موجب می‌شود مردم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند.

قاسم سلیمانی‌دشتکی روز پنجشنبه اظهار داشت:من حامی بازاریان و اصناف هستم و در جلسات مدیریت کرونا، گفت وگوی دولت و بخش خصوصی و… تاکید جدی بر حضور آن‌ها در جلسات داشته‌ام تا نقطه نظرات خود را بیان کنند.

وی با تاکید بر حمایت از اصناف و پیگیری مشکلات آن‌ها افزود: من کاملا بر بازار اشراف دارم، کرونا شرایطی را برای ما ایجاد کرده که محدودیت‌هایی را بر اصناف اعمال کرده است ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم فشار به بازار وارد شود اما انتظار داریم اصناف خودشان نسبت به رعایت محدودیت ها توجه ویژه داشته باشند‌.

وی با تاکید بر دریافت مشوق برای اصناف خوزستان گفت: مشوق‌های خوبی برای خوزستان به تصویب رسیده که برای اجرایی شدن آن‌ها همه بانک‌ها و دستگاه ها را به خط کرده‌ام.

وی ادامه داد: وقتی برای پیشگیری از کرونا و مدیریت آن اعلام می‌شود که اصناف تعطیل شوند منطور این نیست که عامل شیوع کرونا اصناف هستد بلکه با توجه به جو روانی که باز بودن اصناف ایجاد میکنند باید برخی محدودیت‌ها را رعایت کنیم تا انشالله از این وضعیت عبور کنیم‌.

205