به دعوت استاندار خوزستان:

معاون رییس جمهور و دیگر مسئولان کشوری به خوزستان سفر می‌کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در بیستمین نشست بررسی مشکلات شهرستان‌های خوزستان از دعوت معاون رییس جمهور، معاون وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر راه و شهرسازی به خوزستان به منظور رفع برخی مشکلات زیرساختی و پروژه‌های عمرانی این استان خبر داد.

فاضل عبیات روز چهارشنبه در حاشیه نشست بررسی مسایل و مشکلات خرمشهر که با حضور قاسم سلیمانی، استاندار خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور برای پیگیری مسایل و مشکلات مناطق کم برخوردار استان ، معاون وزیر کشاورزی به منظور پیگیری مسایل مرتبط طرح ۵۵۰ هزار هکتاری و حضور در نشست شورای کشاورزی، و معاون وزیر راه برای پیگیری مشکلات مربوط به مسکن مهر در سطح استان و حضور در نشست شورای مسکن طی هفته های پیش رو به خوزستان سفر می‌کنند.

وی با اشاره به مصوبات نشست بررسی مسایل و مشکلات شهرستان خرمشهر بیان کرد: این نشست بیستمین نشست بررسی مشکلات شهرستان های استان با حضور استاندار بود که به شهرستان خرمشهر اختصاص داشت در این نشست مساله آبرسانی، فاضلاب، دفع آبهای سطحی و اعتبارات شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تکمیل تصفیه خانه آب خرمشهر گفت: این تصفیه خانه احتمالا تا چهار ماه آینده راه‌اندازی می شود که با راه اندازی این تصفیه خانه ۷۰ هزار متر مکعب آب شرب سالم به ظرفیت آب خرمشهر اضافه می شود.

وی با اشاره به این که مساله زیرساخت های فاضلاب و دفع آبهای سطحی خرمشهر نیز در این نشست بررسی شد گفت: بنا شد براساس برنامه زمان بندی که در این حوزه صورت گرفته است پروژه ها متناسب با برنامه زمان بندی شده پیش بروند و مصوبات در زمان مقرر خود اجرایی گردند.

198