استاندار خوزستان عنوان کرد:

لزوم همکاری دستگاه های مختلف استان با طرح شهید سلیمانی

استاندار خوزستان گفت: طرح شهید سلیمانی از طرح های مهم و موثر در رابطه با مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان می باشد که تمامی دستگاه ها باید به نوبه خود به پیش برد اهداف این طرح کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان صبح امروز در جلسه ای که با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد با بیان اینکه همه دستگاه ها باید در کنترل شرایط و مقابله با ویروس کرونا در سطح جامعه فعال و کوشا باشند، گفت: طرح شهید سلیمانی از طرح های مهم و موثر در رابطه با مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان می باشد که تمامی دستگاه ها باید به نوبه خود به پیشبرد اهداف این طرح کمک کنند.

وی افزود: به جهت کمک به پیشرفت و تأمین امکانات مورد نیاز طرح شهید سلیمانی هماهنگی هایی با ستاد فرمان حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان، شرکت ها و صنایع استان انجام شود تا در قالب مسئولیت های اجتماعی و کمک های مؤمنانه به طرح شهید سلیمانی مساعدت شده و با این طرح همکاری کنند.

سلیمانی دشتکی همچنین با تأکید بر نیاز به وسایل نقلیه برای انجام هرچه بهتر طرح شهید سلیمانی در استان، ادامه داد: کسری خودرو های اختصاصی به این طرح در اهواز و شهرستان ها باید سریعاً تأمین شود که تا کنون ۳۷ خودرو از ۵۰ خودرو مورد نیاز ستاد مقابله با کرونا در اهواز تأمین شده است و در شهرستان ها نیز به ۶۰ خودرو نیاز است.

استاندار خوزستان با مهم خواندن نقش اطلاع رسانی در مقابله با ویروس کرونا در سطح جامعه، عنوان کرد: لازم است به جهت شفاف سازی و دادن هشدار های لازم، از کادر بهداشت و درمان در جلسات ستاد مقابله با کرونا نیز دعوت به عمل آید و همچنین در حوزه فرهنگی و آموزشی سلامت در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا پویش های سلامت و جلساتی با حضور معتمدین برگزار شود.

234