در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به ریاست استاندار خوزستان مطرح شد؛

کسب رتبه نخست استان در سطح کشور از لحاظ تحقق مصوبات

استاندار گفت: شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان رتبه اول در سطح کشور را از نظر برگزاری منظم جلسات و تحقق مصوبات کسب نموده که جا دارد این موفقیت را به اعضای اتاق بازرگانی تبریک عرض کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان پنجاه و پنجمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوص روز سه شنبه ۳۰ دی ماه به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در محل اتاق بازرگانی اهواز برگزار شد.
استاندار خوزستان در پایان این نشست توضیح داد: خوشبختانه جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوص به صورت منظم برگزار می‌شود و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان رتبه اول در سطح کشور را از نظر برگزاری منظم جلسات و تحقق مصوبات کسب نموده که جا دارد این موفقیت را به اعضای اتاق بازرگانی تبریک عرض کنم.
وی افزود: در این نشت ها پیرامون مشکلات بخش خصوصی در ارتباط با دستگاه ها و سازمانهای دولتی بحث و بررسی می شود و معاونت اقتصادی استانداری و اتاق بازرگانی محوریت کارها را بر عهده دارند.
شریعتی اظهار داشت: کارها به خوبی در حال پیشرفت است و مدیران هم تلاش می‌کنند با تعامل و در چارچوب قانون و بضاعت موجود با بخش خصوصی در این شرایط سخت همکاری نمایند.
استاندار خوزستان بیان کرد: با وجود به مشکلاتی که در بخش گاز داریم با همدلی که بین مسئولین بوده است شرایط قابل قبول است گرچه بخش هایی هم با محدودیت مواجه شدند تا شرایط به نحوی مدیریت شود و شاهد بروز بحران نباشیم و اوضاع کنترل شود.

226