معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان عنوان کرد:

با ساده انگاری باعث بازگشت شرایط پیشین نشویم/برخورد جدی و اساسی با متخلفین در دستور کار است

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: با استفاده از تمام ظرفیت ها به جهت پشتیبانی از طرح شهید سلیمانی و جدیت در برخورد با متخلفین در اجرای پروتکل های ستاد کرونا باعث بهبود هرچه بیشتر شرایط استان شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، ولی اله حیاتی معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان ضمن قدر دانی از مردم استان به دلیل رعایت پروتکل های ستاد کرونا گفت: از مردم استان به دلیل اهتمام ویژه به مبحث فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و عدم حضور در اجتماعات خانوادگی به مناسبت شب یلدا کمال تشکر را داریم.

وی افزود: همچنین از زحمات کادر درمان، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه پاسداران و هلال احمر و تمامی کسانی که در اجرای این طرح ها زحمات بسیار کشیدند تا امروز خروجی طرح های مصوبه، ثبات وضعیت استان در دوره شیوع بیماری کرونا باشد.

حیاتی همچنین با عنوان اینکه باید در هر شرایطی با رعایت پروتکل های بهداشتی آمادگی خود را حفظ کنیم گفت: البته نباید بدلیل رسیدن به وضعیت پایدار در استان به خود مغرور و در پی آن از ادامه اجرای تمهیدات غافل شویم و با ساده انگاری مجدداً به وضعیت قبل بازگردیم.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با اشاره به اجرای مجدانه طرح شهید سلیمانی در استان گفت: پیاده سازی طرح شهید سلیمانی در استان با موفقیت های بسیاری همراه بوده و در همین راستا از تمامی فرمانداران استان خواستاریم تا از تمام ظرفیت ها برای پشتیبانی طرح شهید سلیمانی استفاده شود و آخرین مرحله پشتیبانی از این طرح هم در روز سه شنبه برگزار خواهد شد و در همین راستا تصمیم گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه ما همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستیم گفت: طی تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با برگزاری مراسمات و اجتماعات، مصوب شد فرمانداران شهرستان ها با در نظر گرفتن پروتکل ها و شرایط شهرستان ها، با کسب تعهدنامه کتبی از متولیان مراسم، بتوانیم مراسمات را با رعایت پروتکل ها برقرار داریم.

حیاتی با تأکید بر سه مقوله مهم نظارت، کنترل و برخورد در راستای مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: اگر برخورد جدی و مؤثری با تخلفات صورت نگیرد با چالش های جدی مواجه خواهیم شد.

790