سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری خوزستان:

بسیج تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ اقامه نماز

ظهر امروز دکتر ولوی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، پروانه ولوی سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری خوزستان در نشستی با با رئیس ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: جامعه ی امروز ما نیازمند تقویت بُعد معنوی و ترویج گسترده فرهنگ اقامه نماز می باشد که همه ی نهادهای متولی این امر باید وارد میدان شوند و نقش و وظایف خود را به خوبی و بیش از پیش ایفا کنند.

وی افزود: معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آمادگی خود را در راستای همکاری ستاد اقامه نماز استان نسبت به اجرای اهداف این ستاد در جهت ترویج و اجرایی شدن هر چه بهتر فرهنگ اقامه نماز در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی استان اعلام می کند.

در ادامه ی این نشست سید موسی بلادیان رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان ضمن ارائه گزارش عملکرد این ستاد افزود: ما برای پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز در سطح ادارات نیازمند همکاری استانداری خوزستان با توجه به حاکمیتی بودن این نهاد هستیم تا بتوانیم شاهد اجرای صحیح و مناسب برنامه های ابلاغی این ستاد باشیم.

رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان در پایان خواستار همکاری استانداری خوزستان خصوصا معاونت توسعه مدیریت و منابع در راستای برگزاری اجلاس استانی نماز در استان خوزستان شد که این موضوع مورد موافقت و قول مساعد دکتر ولوی سرپرست معاونت توسعه مدیریت واقع شد.

183