استاندار خوزستان تاکید کرد:

جاده منطقه سخت‌گذر احمدفداله با همه سختی‌ و هزینه‌ها به سرانجام می‌رسد

استاندار خوزستان گفت: همه سعی خود را می‌کنیم که جاده منطقه سخت‌گذر احمدفداله با همه سختی‌ و هزینه‌ها به سرانجام ‌برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ دکتر غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه ۷ آبان در حاشیه بازدید از روستاهای منطقه احمدفداله دزفول و بررسی مشکلات تکمیل جاده منتهی به این روستاها، اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل این منطقه بحث دسترسی به جاده است که بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه وارد کار شدند و بنا شده با همراهی اداره کل راه و شهرسازی نسبت به احداث جاده اقدام کنند.

وی افزود: بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ۲۰ کیلومتر از احداث این جاده را بر عهده گرفتند و اداره کل راه و شهرسازی خوزستان نیز برای احداث هشت و نیم کیلومتر قرارداد بسته و در حال انجام کار هستند.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه اگر چه تا روستای احمدفداله نیازمند بیش از ۲۰ کیلومتر دیگر جاده هستیم اما با انجام این ۳۰ کیلومتر جاده عمده کار انجام می‌شود، بیان کرد: کار سخت و هزینه‌بر هست که امیدواریم بتوانیم هر چه سریع‌تر این کار را به سرانجام برسانیم و برای مابقی کار برنامه‌ریزی کنیم.

او با قدردانی از مردم این منطقه که با وجود سختی‌های زیادی که متحمل می‌شوند ولی با مسئولان همراه هستند، عنوان کرد: عزیزان ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با جان و دل به صورت شبانه‌روزی در این منطقه در حال فعالیت هستند.

دکتر غلامرضا شریعتی با بیان اینکه ما نیز در استانداری خوزستان بنا داریم اعتباری در نظر بگیریم و در این زمینه کمک‌ و حمایت‌هایی داشته باشیم، تاکید کرد: همه سعی خود را می‌کنیم که این جاده را با همه سختی‌ها و هزینه‌ها به سرانجام برسانیم.

127