استاندار خوزستان خبر داد:

راه اندازی بخش CT اسکن بیمارستان سینا با اعتبار ۲ میلیارد و دویست میلیون تومان

استاندار خوزستان در آیین افتتاح ببخش CT اسکن بیمارستان سینا شهرستان کارون گفت: روزانه 25 مورد جهت تصویر برداری به شهرستان های دیگر اعزام می شدند که با افتتاح و راه اندازی این بخش در بیمارستان سینا می توان خدمات لازم را در شهرستان کارون به مردم ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح امروز ۸ آبان ماه با حضور در بیمارستان سینا شهرستان کارون و آیین افتتاح بخش CT اسکن این بیمارستان گفت: امروز مرکز CT اسکن شهرستان کارون که مجهز به دستگاه CT اسکن ۱۶ اسلایس GE که جزو بهترین برند ها و مدل های این صنعت است، راه اندازی شده و به بهره برداری رسید.

شریعتی با بیان اینکه این بخش خواسته مردم بوده افزود: هزینه تهیه این دستگاه و ساخت ساختمان آن با احتساب ارز ۴ هزار تومانی، ۲ میلیارد و دویست میلیون تومان بوده است.

وی همچنین عنوان کرد: روزانه ۲۵ مورد جهت تصویر برداری به شهرستان های دیگر اعزام می شدند که این مورد تأثیر بسزایی در سلامت بیماران و نارضایتی مردم داشته است که با افتتاح و راه اندازی این بخش در بیمارستان سینا می توان خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه کرد.

استاندار خوزستان با اشاره به تکمیل مرکز اورژانس بیمارستان سینا گفت: دانشگاه علوم پزشکی در این بیمارستان اقدامات بسیار خوبی انجام داده که اورژانس جدید از جمله این اقدامات می باشد.

وی در پایان افزود: مرکز بخش جراحی این بیمارستان هم در حال راه اندازی است که امید داریم با نوسازی این بخش ها بتوانیم خدمتی دیگر در جهت سرویس دهی به بیماران انجام دهیم.

168