استاندار خوزستان:

مبارزه و ایستادگی در مقابل مشرکین در همه زمان ها خواهد بود

استاندار خوزستان در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، سروان پاسدار شهید مهدی نظری، در شهرستان اندیمشک گفت: مسیر شهادت برای دفاع از حق بوده و همچنان ادامه خواهد داشت و مردم ما نیز با وجود تمامی سختی ها اینچنین تمام قد ایستاده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم، سروان پاسدار شهید مهدی نظری، در شهرستان اندیمشک و در جمع مردم شهید پرور این شهرستان گفت: به لطف پروردگار پس از ۴ سال غیبت و عدم اطلاع از وضعیت این شهید بزرگوار توانستیم در مراسم تشییع شهید مهدی نظری شرکت کنیم و با وجود مشکلات شیوع بیماری کرونا، در کنار رعایت اصول بهداشتی و استفاده همه از ماسک توانستیم شاهد چنین استقبال گرم و پر شوری از جانب مردم شهید پرور و عزیز شهرستان اندیمشک باشیم.

وی افزود: مردم اشتیاق و شور حسینی خود را در ستایش و تقدیر از مدافعان مرز ها و امنیت کشور و همچنین مدافعان اسلام و انقلاب این گونه نشان داده اند.

شریعتی با بیان اینکه مبارزه و ایستادگی در مقابل مشرکین در همه زمان ها خواهد بود گفت: ما با تمام توان در مقابل مشرکین و تمامی کسانی که قصد تغییر و ساخت چهره ای دروغین از اسلام را دارند و خواهان ایجاد تحریف و بدعت در آن هستند ایستاده و از اسلام ناب محمدی دفاع خواهیم کرد.

استاندار خوزستان گفت: مسیر شهادت برای دفاع از حق بوده و همچنان ادامه خواهد داشت و مردم ما نیز با وجود تمامی سختی ها اینچنین تمام قد ایستاده اند.

وی در پایان گفت: امیدواریم پیروزی بزرگ و ظهور آقا امام زمان هرچه سریع تر به وقوع بپیوندد تا دنیا به سمت نور و کمال پیش برود.

109