نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اهواز افتتاح شد

استاندار خوزستان در آیین افتتاح نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اهواز گفت: امیدواریم محتوا و مفاهیم موجود در نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس همچون نسل های پیشین الگویی برای نسل جوان امروز در دفاع از اسلام، انقلاب و میهن عزیزمان ایران شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان عصر امروز یکشنبه ۶ مهرماه در آیین افتتاح نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اهواز گفت: به همت شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جمیع نیرو های نظامی استان امروز نمایشگاه چهل سالگی ۸ سال دفاع مقدس در استان خوزستان افتتاح شد.

وی گفت: امیدواریم که این نمایشگاه طی روزهای آتی تکمیل شود و با ورود دستگاه های دولتی بتوان نقش آن دستگاه ها را در دوران ۸ سال دفاع مقدس به نسل جدید و جوانان این دوره منتقل کرد.

شریعتی با اشاره به محتوا و ماهیت خوب و مفیدی این نمایشگاه و پتانسیل رشد و گسترش بالای آن گفت: در این نمایشگاه اقداماتی صورت گرفته که ما را به حال و هوای دوران ۸ سال دفاع مقدس می برد و نقشی که همه مردم بخصوص بانوان در پشتیبانی جنگ ایفا می کردند را به خوبی می توان در این نمایشگاه نظاره گر بود.

استاندار خوزستان در پایان گفت: امیدواریم همچون نسل های پیشین تمامی اینها الگویی برای نسل جوان امروز در دفاع از اسلام، انقلاب و میهن عزیزمان ایران شود.

171