نماینده ولی فقیه در خوزستان:

فضاسازی مراسمات دهه ولایت باید با جدیت دنبال شود

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه عید قربان و غدیر از جمله اعیاد مهم مسلمانان محسوب می‌شوند، گفت: بر همین اساس لازم است تمامی برنامه‌های مربوط به این ایام با توجه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به منظور پیشگیری از ابتلای افراد به کرونا برگزار شوند.

حجت الاسلام سید محمد نبی موسوی‌فرد روز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان خوزستان، اظهارداشت: امت اسلامی در قبال عید غدیر رسالت و وظیفه بسیار مهمی دارد که به همین منظور در استان خوزستان جلسات متعددی با توجه به شیوع کرونا ، دراین زمینه تشکیل شد.

وی بیان‌داشت: در این رابطه لازم است همه دستگاه‌های اجرایی و روابط عمومی آنها به تکالیف و وظایفی که دارند به خوبی عمل کنند.

امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه هزینه‌های مربوط به برگزاری پرشورتر اعیاد قربان و غدیر از محل اعتبارات فرهنگی دستگاه‌های اجرایی تامین شود، ادامه‌داد: فضاسازی مربوط به این مراسم یکی از مهمترین اقدامهایی است که باید با جدیت دنبال شود.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح‌کرد: شهرداری‌ها در این رابطه نیز باید با حساسیت و دقت بیشتری نسبت به فضاسازی  درسطح شهرها اقدام کنند.

حجت الاسلام موسوی‌فرد خاطرنشان‌کرد: به همان اندازه که مراسم مربوط به ماه مبارک رمضان و ایام محرم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند، لازم است که به این اعیاد توجه خاصی صورت بگیرد.

امام جمعه اهواز اضافه‌کرد: حضور مردم در مراسم مربوط به این ایام باید همراه با رعایت اصول خود مراقبتی و پروتکل‌های بهداشتی باشد تا از ابتلای افراد به کرونا پیشگیری شود.

145